Колективен трудов договор (КТД) за системата на предучилищното и училищното образование на територията на община Нови пазар вече е подписан.
Подписите бяха положени от кмета Георги Георгиев, Добрин Иванов – председател на СРСНПБ – Нови пазар, Валя Видева – председател на ОБКС СБУ, и Петранка Петрова – председател на ОКС на НУС.
Срокът на договора е две години. В документа подробно са регламентирани взаимоотношенията между страните и КТД е добра основа за договаряне на ниво училище.
Синдикатите и работодателите благодариха на ръководството на общината за конструктивния диалог и доброто сътрудничество.
Инфо Шумен


